אמנות וצילום / מעצבי פנים ואדריכלים

PVC בהדפסת פוטו

הדפסת לאטקס / אפסון באיכות גבוהה על גבי PVC לבן. מגוון גדלים לבחירתך ואופציה לחיתוך בקוים ישרים או חיתוך צורני. ניתן לבחור למינציה בגימור מבריק או מט, ומתלה או פסי דבק לתליה נוחה. פתרון איכותי ועמיד, המאפשר הדפסה בכל גודל וצבע.

בד סאטן 08

הדפסה על בד סאטן עובי 8 בדיו UV + לייסטים אלומיניום דקורטיביים לתליה.

הדפס על קנבס

הדפסת איכות פוטו על קנבס HP –ההדפסה במדפסת אפסון 8 צבעים לקבלת רמת צבעוניות רחבה ביותר.

הדפסה באיכות פוטו על נייר כרומו

הדפסת לאטקס / אפסון על נייר פוטו איכותי מתוצרת HP. לובן הנייר בשילוב המדפסות המקצועיות שלנו מאפשרות תחום צבע רחב ביותר. עובי הנייר 275g/m2 ומשקל 248 micron. נייר תוצרת גרמניה מיוצר בתנאי Fsc.

הדפסה על מגנט

הדפסה איכותית על גבי מגנט. מגוון גדלים לבחירתך, עם אפשרות לחיתוך בקוים ישרים או בחיתוך צורני. מתאים לשימוש חיצוני: מכוניות, ארונות חשמל חיצוניים ועוד.

הדפסה על שמשונית 450 גר'

הדפסת UV איכותית על שמשונית בעובי 450 גר'. אטומה לחלוטין. מתאימה גם לתנאי פנים. ניתן לבחור בגימור טבעות בהיקף השמשונית, או תפירת שרוול עליון ותחתון להשחלה ותליה.

מדבקת וניל באיכות פוטו

הדפסת לאטקס/אפסון איכותית על מדבקה עם דבק סיליקון מיוחד,קלה ופשוטה להדבקה גם ללא התקנה מקצועית. מגוון גדלים לבחירתך.

קאפה בהדפסת פוטו

הדפסת לאטקס / אפסון באיכות גבוהה על גבי קאפה בעובי 5 מ"מ או 10 מ"מ. מגוון גדלים לבחירתך ואופציה לחיתוך בקוים ישרים או חיתוך צורני. ניתן לבחור למינציה בגימור מבריק או מט, ומתלה או פסי דבק לתליה נוחה. פתרון איכותי ועמיד, המאפשר הדפסה בכל גודל וצבע.

קאפה בהדפסת פוטו + מסגרת אלומיניום

הדפסת לאטקס / אפסון באיכות גבוהה על גבי קאפה בעובי 5 מ"מ או 10 מ"מ, במסגרת אלומיניום בגימור מוברש למראה יוקרתי ומוקפד. מגוון גדלים לבחירתך וניתן לבחור למינציה בגימור מבריק או מט. פתרון איכותי ועמיד, המאפשר הדפסה בכל גודל וצבע.

מתקן ציירים (כן ציור)

כן ציירים מאלומיניום, לתצוגת קאפה ברוחב 100 ס"מ וגובה 70 ס"מ. המתקן עם שלוש רגליים יציבות הניתנות לכוונן לפי הגובה הרצוי. תופסן חיזוק עליון לאחיזה מיטבית. ארוז בתיק נשיאה נוח. כולל קאפה בהדפסה איכותית.