היי טק ומשרדים

מדבקת וניל רגילה/שקופה

הדפסת UV איכותית על מדבקת ויניל מתוצרת גרמנית. המדבקה והדיו עמידים לאורך זמן. ניתן להזמין מדבקה עם דבק חזק או חלש, או מדבקת גב אפור למניעת השתקפות במקרה של הדבקת מדבקות זו על זו.

רולאפ מהודר בסיס רחב כסוף + תיק נשיאה

מסר גדול במחיר קטן. רולאפ מהודר כסוף עם בסיס רחב. לפרסום שירות, מוצר או מבצעים. מתקן נייד, מהיר להקמה בכל מקום במינימום מאמץ, ארוז בתיק נשיאה נוח. קל משקל, קל לתפעול ונוח במיוחד לקיפול ונשיאה. מיוצר בארבעה גדלים שונים לבחירה. הדפסת UV איכותית בדיו ידידותי לסביבה על גבי פוליפרופילן. ללא ריחות לוואי. חומר עמיד במיוחד בפני תלישה או קריעה.

הדפס על קנבס

הדפסת איכות פוטו על קנבס HP –ההדפסה במדפסת אפסון 8 צבעים לקבלת רמת צבעוניות רחבה ביותר.

הדפסה על נייר 170 גר

הדפסת UV על נייר בעובי 170 גרם. דיו ה UV עמיד לתנאי חוץ לפחות לשנה אחת.

הדפסה על קאפה

הדפסת UV איכותית על גבי קאפה בעובי 5 מ"מ או 10 מ"מ. פתרון עמיד וזול, המאפשר הדפסה בכל גודל. ניתן גם לקבל עם חיתוך צורני .

הדפסה על קאפה ומיסגור אלומיניום

הדפסת UV על גבי קאפה איכותית בעובי 10 מ"מ. הדפסת UV על גבי קאפה איכותית בעובי 10 מ"מ, במסגרת אלומיניום בגימור מוברש, למראה יוקרתי בגימור מוקפד.

לוח גיר מגנטי

לוח גיר מחיק מגנטי + הדפסה !! (לוגו או טבלאות....) + מסגרת עץ לשימושים משרדיים שונים ולהדרכה.

מדבקת וניל באיכות פוטו

הדפסת לאטקס/אפסון איכותית על מדבקה עם דבק סיליקון מיוחד,קלה ופשוטה להדבקה גם ללא התקנה מקצועית. מגוון גדלים לבחירתך.

מולטי קיוב טלסקופי 220/280 ס"מ כולל הדפס בד סאטן

מערכת מולטי קיוב לתצוגה. מסגרת עם מוטות טלסקופיים הניתנים להתאמה לפי מגוון מידות, החל מ 130/130 ועד 280/220. מתקן קל להרכבה, מתנייד בקלות, ארוז בתיק נשיאה נוח. הדפסה על בד סאטן 08 כולל תפירת מכפלת בצדדים שרוול בחלק עליון וטבעות בחלק התחתון.

קאפה בהדפסת פוטו + מסגרת אלומיניום

הדפסת לאטקס / אפסון באיכות גבוהה על גבי קאפה בעובי 5 מ"מ או 10 מ"מ, במסגרת אלומיניום בגימור מוברש למראה יוקרתי ומוקפד. מגוון גדלים לבחירתך וניתן לבחור למינציה בגימור מבריק או מט. פתרון איכותי ועמיד, המאפשר הדפסה בכל גודל וצבע.

מתקן ציירים (כן ציור)

כן ציירים מאלומיניום, לתצוגת קאפה ברוחב 100 ס"מ וגובה 70 ס"מ. המתקן עם שלוש רגליים יציבות הניתנות לכוונן לפי הגובה הרצוי. תופסן חיזוק עליון לאחיזה מיטבית. ארוז בתיק נשיאה נוח. כולל קאפה בהדפסה איכותית.