Uncategorized

רולאפ – התועלות השונות של המתקן

תועלות מתקן רולאפ

רול אפ הוא מתקן אשר מהווה אמצעי קד"מ איכותי ושימושי. מדובר במכשיר פשוט ונוח במיוחד לתפעול, ניתן להעביר ולשאת אותו בקלות ממקום למקום ולהרכיב אותו בצורה פשוטה – הוא מתקפל וניתן להכניס אותו לתוך תיק ייעודי אשר מצורף למתקן עצמו.
המתקן עשוי ברוב המקרים מאלומיניום, אשר נחשב לחומר גלם איכותי ובעל עמידות גבוהה, מה שיאפשר ליהנות ממנו, לאורך תקופת זמן ארוכה.
כאן חשוב לציין שבכדי ליהנות מכל התועלות אשר טמונות במתקן זה, חשוב לבחור אותו בתבונה, תוך דגש על המפרט הטכני של המתקן.

מה כולל המחיר של רולאפ?

יש לא מעט חברות אשר מציעות מתקן רולאפ וכידוע, אחד הפרמטרים אשר ישפיעו על הבחירה במוצר ובחברה אשר תספק אותה, הוא מחיר המתקן.
יחד עם זאת, קיימת חשיבות גבוהה לא למהר ולבחור מתקן רול אפ רק בגלל שהוא מוצע במחיר נמוך במיוחד. בכדי לוודא שמחיר הוא אכן משתלם, חשוב לוודא מה המחיר כולל: האם הוא כולל רק את מחיר המכשיר המתקן עצמו, או גם גולם בתוכו את עלות ההדפסה.
מעבר לכך, כדאי לוודא שהמוצר כולל גם תיק נשיאה, מה שיבטיח נוחות בהעברת המתקן ממקום למקום.
כמובן, שסקר מחירים מקדים, יכול להבטיח שהמתקן הנבחר יוצע במחיר הוגן ואטרקטיבי, אשר תואם את מחירי השוק. חשוב לציין שחברות דפוס רבות מציעות הנחות עבור לקוחות אשר מזמינים כמות גדולה של מתקנים, לכן, מי שמעוניין לבצע הזמנה גדולה של מתקנים, חשוב שיבחר בחברה אשר מציעה את אותה ההטבה.

התאמת רולאפ למגוון מטרות

רולאפ מהווה כמתקן קד"מ אשר יכול להיות מוצב במגוון רחב של מקומות: בדוכני מכירות, בביתנים, בירידים, במרכזי קניות ובמקומות נוספים.
הרולאפ מהווה אמצעי קידום ושיווק מרשים במיוחד, אשר בכוחו לסייע במיתוג הדוכן ולגרום לו להתבלט על פני דוכנים אחרים ולמשוך אליו את העוברים והשבים.
מעוניינים במתקן רולאפ? רוצים ליהנות מפתרונות קד"מ איכותיים אחרים? מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת קמפוס וליהנות ממתקן רולאפ במחיר אטרקטיבי ומעוד מגוון רחב של מוצרי דפוס וקידום אחרים.

רולאפ – למיתוג סביבת העבודה

כולם מודעים כיום לחשיבות עיצוב סביבת העבודה ולכן, מעסיקים רבים משקיעים, זמן, מחשבה ומשאבים על מנת ליצור סביבת עבודה ממותגת, איכותית ומרשימה.
בין האמצעים המרכזיים באמצעותם ניתן לייצר סביבת עבודה ממותגת בעלות לא גבוהה, ניתן לציין את מתקן הרולאפ לדוגמא.
רולאפ הוא מתקן מורכב מ-2 חלקים עיקריים החלק הראשון הוא סטנד והחלק השני הוא כרזת פרסום (אותה ניתן למתג ועל גביה ניתן להדפיס אלמנטים גרפיים שונים), הרולאפ יכול לשמש למגוון רחב של מטרות ובראש ובראשונה לקידום ופרסום חברה, שירות או מוצר בתערוכות ובנקודות מכירות, אך ניתן להשתמש ברולאפ למטרות נוספות ובין היתר גם למיתוג המשרדים, בית העסק או הארגון.

מה אתם רוצים להדפיס על גבי רולאפ?

אחת ההבנות הראשוניות לגבי מתקן הרולאפ, אמורה להיות מה המטרה של המתקן ומה חשוב לכם שיהיה מודפס על גבי המתקן – כאשר המטרה תהיה לנצל את כל התועלות הטמונות בו ליצירת המיתוג המבוקש.
במקרים רבים, יש להיעזר בשירותיו של מעצב גרפי לצורך העניין (בכדי להשיג עיצוב מקצועי ואיכותי), במקרים אחרים, ניתן להיעזר בפלטפורמות אינטרנטיות שונות, אשר מאפשרות לבצע את העיצוב בצורה פשוטה וקלה.
חשוב להקפיד שמתקן הרולאפ יהיה ממותג ברוח המיתוג של החברה ויותאם לקהל היעד עבורו הוא מיועד, תכנון קפדני של עיצוב הרולאפ יאפשר בסופו של דבר את קבלת התוצאה המיטבית – כאשר, בשלב זה, כדאי להבין אלו אלמנטים עיצוביים אתם רוצים לראות על גבי הרולאפ, מה יהיה כתוב על גביו, באיזה פונט לעשות שימוש לצורך המטרה וכיוצא בזה.

בחירת חברת הדפוס המתאימה

זה אומנם נכון כי הדגש החשוב ביותר בהליך בחירת חברת הדפוס יהיה הרמה המקצועית והניסיון של אותה החברה.
יחד עם זאת, חשוב להתמקד באופן פרטני בשירות של הדפסה על רולאפ, בטיב ואיכות המתקן, בטכנולוגיות בהן נעשה שימוש לצורך ביצוע ההדפסה וכמובן, בטיב השירות אשר מוצע על ידי אותה החברה.
כאמור, הדרך למתקן רולאפ אופטימאלי, עוברת בקבלת ההחלטות המקדימות הנכונות ולכן, חשוב להשקיע זמן ומחשבה בהליך קבלת אותן ההחלטות.

לדוגמאות של רולאפ תוצרת קמפוס>>